15.10.2019 - TURNAJ TEXAS

V sobotu 19.10.2019 pořádáme oblíbený Texas dvojic. Začátek v 9:00 hod. , canon start. Turnaj dvojic na 18 jamek. Hraje se dle pravidel platných pro Texas Scrable. Nejnižší počet ran po odečtu vyrovnání (1/4 součtu přesných HCP. Hráči s HCP 37 až BEZ HCP hrají s HCP 36 ). Přijďte si užít poslední říjnový turnaj.

11.10.2019 - ZÁVĚREČNÝ OSTRAVSKÝ TURNAJ

V sobotu 12.10.2019 pořádáme závěrečný letošní společný turnaj s GC Ostrava. Říjnový turnaj na 9 a 18 jamek. Začátek v 9:30 hod., canon start, hraje se na stablefordové body s vyrovnáním hcp ve třech kategoriích. Přihlášky přes server čgf, v klubovně GCRAD, tel.: 732 779 664 nebo e-mail: gcova@gcova.cz. Objednáno je pěkné podzimní počasí!

1.10.2019 - TRUMF Challenge

V sobotu 5.10.2019 se koná 4. ročník turnaje TRUMF Challenge. Začátek v 9:00 hod., hraje se ve třech kategoriích. Hcp 0-18,4 hraje na rány, ostatní hcp 18,5-36 a 37-54 na stablefordové body. Vložené soutěže, nejdelší odpal na jamce č. 4 a nejblíže jamce č. 6. Zajímavé ceny pro medailisty. Bohaté občerstvení, zabíjačkové speciality.

1.10.2019 - TURNAJ GENERALI-ŠKODA Challenge

Turnaj Generali-Škoda Challange se odehrál ve formátu Texas. Souběžně s turnajem probíhala golfová akademie a zkušební jízdy s vystavenými automobily Škoda. Největší pozornost přilákal otočný simulátor nárazu, kde zájemcům bylo umožněno reálně zažít nehodu otáčením vozidla přes střechu. Turnaj probíhal v přátelské atmosféře a výsledky byly velmi těsné. Zvítězila dvojice Markéta Regecová z GC Radíkov a Pavel Toman z GC Centrum Ostravice s počtem 72 ran. Jen o ránu více měla dvojice Iva Bártová a Daniel Bárta z GC Kravaře. Na třetím místě s počtem 77 ran se umístil Robert Osmančík a Zdeněk Černický také z GC Kravaře. Všem medailistům byly předány hodnotné ceny od obou partnerů. Účastníci děkuji za příjemně strávenou sobotu a těší se na příští ročník.

26.9.2019 - TURNAJ TEXAS

V neděli 29.9.2019 se koná turnaj TEXAS, hraný na 9 jamek. Začátek v 9:00 hod., canon start. Přijďte si zahrát poslední turnaj v měsíci září.

25.9.2019 - TURNAJ GENERALI-PP AUTO ŠKODA-HŘIŠTĚ UZAVŘENO

V sobotu 28. září 2019 v době od 9:00 cca do 14:00 hodin se koná golfový turnaj Generali – PP Auto Škoda a proto bude hřiště UZAVŘENO. Pro příchozí návštěvníky, negolfisty bude dopoledne na cvičných plochách probíhat golfová akademie. Můžete si vyzkoušet odpaly, patování do jamek a seznámit se s golfem pod vedením našich trenérů. Pro děti je připraven Snag golf – hra s plastovými holemi. Po celou dobu bude předvádění vozidel Škoda včetně zkušebních jízd. Zástupci pojišťovny nabídnou široký rozsah svých služeb. Vyzkoušet si můžete také otočný simulátor nárazu. Vstup na celou doprovodnou akci je zdarma. Golfistům děkujeme za pochopení uzavření hřiště a negolfisty rádi přivítáme. Pořadatelé a GC Radíkov.

23.9.2019 - ZNÁME MISTRY KLUBU NA RÁNY 2019

Dva víkendové dny mistrovství na rány byly vrcholem klubové sezóny. Příznivé slunečné počasí přispělo k pohodové atmosféře a výborným výkonům účastníků. Mezi ženami si titul vybojovala a mistryní klubu se stala Alžběta Jeřábková s počtem 194 ran, na druhém místě se umístila Patricie Žeravíková, 214 ran a třetí místo obsadila Petra Jeřábková, 218 ran. Kategorie mužů nabídla dramatickou podívanou až do posledních jamek. Po 36 jamkách o vítězi nebylo rozhodnuto a následoval rozstřel mezi dvěma nejlepšími hráči se stejným počtem 178 ran. Rozstřel se hrál na jamce č. 7. První rozstřel nepřinesl rozhodnutí, skončil smírně. Následoval další na stejné jamce, který již určil mistra klubu. Před zraky dalších hráčů a diváků prokázal jistou ruku a pevnější nervy Martin Žeravík a zaslouženě získal titul. Třetí místo obsadil Rostislav Žůrek s počtem 182 ran. V kategorii žáků do 12-ti let žáků dosáhla nejlepšího výsledku Patricie Žeravíková, 214 ran a mezi ženami obsadila druhé místo. Kategorii mládeže od 13 do 18 let vyhrál Adam Sedlák, 190 ran. Na druhém a třetím místě se shodně s počtem 194 umístila vítězka mezi ženami Alžběta Jeřábková a Matouš Sedlář. Medailistům všech kategorií byly předány poháry a poukazy. Vítězům v obou hlavních soutěžích i putovní poháry.