facebook
menu

Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

golf, golfové hřiště, golf Radíkov, Radíkov, golfový klub

Online kamera
Lokace
Ceník
Plán hřiště
Novinky
Kontakt

SOUTĚŽ TÝMŮ MLÁDEŽE

21. 07. 2021

V úterý 20.7.2021 odehráli naši mladí hráči regionální kvalifikaci družstev do 18 let na hřišti v Olomouci. Čtyřčlenný tým hrál ve složení Michal Částečka, Jan Grygar, Matouš Konečný a Matěj Králík, kapitánem byl Albert Jeřábek.

Většina našich mladíků hrála poprvé z bílých odpališť a zaslouží pochvalu za dosažené výsledky. Zejména výsledky Honzy, Matěje a Matouše, kteří za tým bodovali zaslouží uznání za statečný výkon a zlepšení svých hcp. S počtem úderů 310 obsadil tým 19. místo. Také v soutěži do 14 let měl náš klub zastoupení. Patricie Žeravíková hostovala v týmu GC Olomouc. Tato soutěž se hrála na hřišti Kunětická Hora. Také ona přispěla svým výkonem k dobrému jménu našeho klubu. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a přejeme mládežnickým reprezentantům úspěchy v individuálních soutěžích Moravské túry mládeže v dalším průběhu prázdnin.