Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Kontakt

7. ročník CRS tools

13. 08. 2022

Další ročník oblíbeného turnaje CRS tools měl nezvyklou předehru.

Před turnajem u odpaliště č. 8 a cvičného grýnu se páslo několik krav, které utekly z ohrady pastevního areálu. Před zahájením turnaje se podařilo vlastníkům stáda zahnat nevítanou návštěvu zpět. Turnaj pak probíhal bez dalšího narušování. V hlavní společné kategorii zvítězila Hana Mutlová s přepočteným počtem ran 60. Druhé místo vybojovala se stejným výsledkem 60 ran Kateřina Sedlářová a třetí místo obsadil Jiří Švub s výsledkem 63. Také v kategorii stableford zvítězila Hana Mutlová s výsledkem 44 stb a nejmenší počet ran 84 zahrál Jan Grygar. Přestože byl turnaj ovlivněn silným větrem, polovina účastníků si zlepšila své hendikepy. Ve vložených soutěžích vyhrál cenu za nejdelší odpal na jamce č. 4 František Václavík a nejblíže k jamce č. 6 byl Marek Grygar. Všichni jsou z domácího klubu. Golfové ceny nejlepším předal zástupce firmy pan Rostislav Žůrek.