Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Novinky
Kontakt

7. ročník TRUMF Challenge zná vítěze

27. 08. 2022

V sobotu 26.8.2022 se odehrál 7. ročník turnaje TRUMF Challenge. Poslední prázdninový turnaj přilákal hráče ze šesti klubů. Hrálo se na 18 jamek ve třech výkonnostních kategorií.

• V mistrovské kategorii hrané na rány zvítězil Marek Grygar z GC Radíkov s počtem 68 ran. Druhé místo obsadil Finn Kovář z Ringhoffer Golf Clubu Štiřín 73 ran a třetí místo vybojoval s počtem 76 ran Rostislav Žůrek z GC Radíkov. Ve výkonnostní kategorii hrané na stablefordové body se radoval z vítězství Zbyněk Popelík s počtem 43 stb bodů. Druhou pozici vybojoval Miroslav Dokoupil s 41 stb bodů a třetí místo obsadila Petra Jeřábková 38 bodů. Všichni jsou z domácího klubu GC Radíkov. Ve třetí kategorii byl nejúspěšnější Jiří Jeřábek 51 stb bodů, druhá skončila Markéta Regecová 48 bodů, oba z GC Radíkov. Na třetím místě skončila se ziskem 40 bodů Vicky Kovar z Ringhoffer Golf Club Štiřín. Turnaj byl zpestřen vloženými soutěžemi. Za nejdelší odpal na jamce č. 4 mezi ženami získala cenu Markéta Regecová. Mezi muži na stejné jamce dosáhl nejdelšího odpalu Miloš Šauer z GC Olomouc, který také byl nejblíže jamky č. 6 po první ráně. Zajímavé, hodnotné ceny předával pan Radek Staněk, jednatel firmy TRUMF všem vítězům, ale také hráčům, jejíž skóre karty byly slosovány. Rovněž ostatní účastníci byly odměněni. Turnaj probíhal v přátelské atmosféře, hráčům nevadilo ani přerušení hry po třech jamkách, kdy se na hřiště spustil silný déšť s kroupami. Přes toto zpoždění byla nálada výborná, skvělé chutné občerstvení po celý průběh turnaje, který se vydařil jak po sportovní, tak po společenské stránce. Poděkování zaslouží všichni za přípravu, organizaci a zdárný průběh celého turnaje. Těší nás, že jednatel společnosti pan Radek Staněk potvrdil, že 8. ročník turnaje „TRUMF Challenge 2023“ se bude konat v sobotu 26. srpna 2023.