facebook instagram
menu

Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

golf, golfové hřiště, golf Radíkov, Radíkov, golfový klub

Online kamera
Lokace
Ceník
Plán hřiště
Novinky
Kontakt

Červencový golfový tábor GC Radíkov 2023 úspěšně ukončen

16. 07. 2023

První golfový tábor letošních prázdnin skončil.

Jedenáct golfových nadějí pod vedením zkušených trenérů, Alberta Jeřábka a Adama Sedláka, se snažilo získat základní golfové dovednosti nebo již získané ještě více zlepšit. Na dodržování pitného režimu, správného stravování a mlsání dohlížela paní Marie Koutná. 

Trénování krátké hry, odpalů, patování, záchranných ran z pískových bankrů nebo dokonce výuka pravidel golfu nebylo jediným cílem tábora. Nová přátelství, zážitky, krásná okolní příroda, opékání špekáčků, jízda na golfovém vozíku nebo soutěže je to, na co budou účastníci vzpomínat a možná se i těšit na golfový tábor v příštím roce. 

Na konci týdne byli všichni prověřeni se získaných golfových dovedností na závěrečném turnaji “Červencová táborová akademie”. Strategie hraní jednotlivých jamek, výběr hole a hru pravých gentlemanů předvedli všechny děti. Za své výkony byli odměněni věcnými cenami, které jim předali jejich trenéři. Účastníkům červencového golfového tábora popřál hodně hezkých ran i prezident klubu Petr Foltýnek.

Přejeme našim golfovým nadějím aby jim zájem o tuto krásnou hru vydržel co nejdéle a věříme, že se s nimi budeme i nadále potkávat ať již na cvičném odpališti, na hřišti nebo také na turnajích. Pro ty nejodvážnější to může být již příští sobotu, 22. července, na “Nočním turnaji dvojic”.

Druhý golfový tábor letošních prázdnin se uskuteční od 14. do 18. srpna. V případě zájmu je možné využít zbývající volná místa.

Další fotografie z golfového tábora naleznete v galerii.

Hranický Deník: Golfový tábor pro děti v Radíkově zakončil turnaj