facebook instagram
menu

Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

golf, golfové hřiště, golf Radíkov, Radíkov, golfový klub

Online kamera
Lokace
Ceník
Plán hřiště
Novinky
Kontakt

Extraliga žen a mužů

16. 06. 2022

Zítra 17. června zahajuje svoji soutěž extraliga žen a mužů na hřišti Mnich v Nové Bystřici.

Náš tým žen vybojoval v minulé sezóně postup do nejvyšší soutěže, kde bude jako nováček usilovat mezi 12 týmy o co nejlepší výkony v těžké konkurenci. Hraje se tři dny na rány. Náš tým reprezentují v zahajovacím třídenním klání Alžběta Jeřábková, Barbora Marešová,  Karolína Sovová, Martina Šauerová a Patricie Žeravíková. Přejeme úspěšnou hru reprezentačnímu týmu, pohodu, získání zkušeností a hezkých zážitků mezi ženskou elitou.

V dalším finálovém pokračování ve dnech 28.-31.7.2022 na hřišti v Kácově doplní tým Denisa Kulíšková a Lenka Sedláčková, která je nyní nemocná. Přejeme jí brzké uzdravení.

Mezi muži budeme mít také zastoupení našeho člena Adama Sedláka, který si vybojoval účast v týmu GC Olomouc.