facebook
menu

Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

golf, golfové hřiště, golf Radíkov, Radíkov, golfový klub

Online kamera
Lokace
Ceník
Plán hřiště
Novinky
Kontakt

Extraliga žen a mužů

16. 06. 2022

Zítra 17. června zahajuje svoji soutěž extraliga žen a mužů na hřišti Mnich v Nové Bystřici.

Náš tým žen vybojoval v minulé sezóně postup do nejvyšší soutěže, kde bude jako nováček usilovat mezi 12 týmy o co nejlepší výkony v těžké konkurenci. Hraje se tři dny na rány. Náš tým reprezentují v zahajovacím třídenním klání Alžběta Jeřábková, Barbora Marešová,  Karolína Sovová, Martina Šauerová a Patricie Žeravíková. Přejeme úspěšnou hru reprezentačnímu týmu, pohodu, získání zkušeností a hezkých zážitků mezi ženskou elitou.

V dalším finálovém pokračování ve dnech 28.-31.7.2022 na hřišti v Kácově doplní tým Denisa Kulíšková a Lenka Sedláčková, která je nyní nemocná. Přejeme jí brzké uzdravení.

Mezi muži budeme mít také zastoupení našeho člena Adama Sedláka, který si vybojoval účast v týmu GC Olomouc.