Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Novinky
Kontakt

MISTŘI KLUBU 2021

03. 10. 2021

Pro letošní rok známe mistry klubu. V kategorii mužů je překvapivý, ale zasloužený vítěz Matouš Konečný. V ženách opět vybojovala titul Alžběta Jeřábková.

Víkendové dvoukolové mistrovství klubu na rány se hrálo za velmi větrného počasí. Obtížné podmínky měly vliv na přesnost ran. Přesto bylo dosahováno výborných výkonů. O mistrovské tituly GC Radíkov v devatenáctém ročníku soutěžilo 31 hráčů. Sobotní kolo rozhodlo o seniorských mistrech klubu. Zvítězil Roman Martynek s počtem 86 ran, před druhým Alešem Friedrichem 90 ran a třetí místo obsadil Zdeněk Šmejkal 94 ran. Seniorskou mistryní se stala Alena Lukášová 111 ran, druhá skončila Hana Mutlová. Druhý den také většina seniorů bojovala také o mistrovské tituly. Dařilo se jim proniknout na medailové pozice. Boj o vítězství mezi muži byl napínavý do poslední jamky. Po vyrovnaném výkonu v obou kolech zvítězil nejmladší účastník 14-letý Matouš Konečný s počtem 168 ran. O ránu více 169 měl Jan Grygar. Tomu se podařilo zahrát v prvním kole na jamce č. 1 s parem 5 Albatros, kde druhou ranou skončil míček v jamce. Třetí se umístil seniorský mistr klubu Roman Martynek 176 ran. Mezi ženami také dominovalo mládí. Z vítězství se radovala Alžběta Jeřábková, která zahrála celkem 174 ran. Druhá se umístila Patricie Žeravíková, s počtem 203 ran a třetí místo obsadila seniorka Hana Mutlová 229 ran.  Medailistům v jednotlivých kategoriích byly předány poháry, dárkové poukazy a ceny. Vítězům hlavní soutěže i putovní poháry. Naši mistři klubu budou hrát na turnaji Mistrů a Mistryň klubů České republiky ve dnech 9. a 10.10.2021 v Golf Resortu Konopiště. Přejeme našim mladým mistrům klubu úspěšnou reprezentaci na tomto vrcholném celostátním golfovém klání.