Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Novinky
Kontakt

MISTŘI KLUBU 2022

11. 09. 2022

Jubilejní 20. mistrovství klubu na rány se odehrálo v režii rodiny Žeravíkových. Mezi ženami mistrovský titul s přehledem vybojovala Patricie Žeravíkova a mezi muži je mistrem klubu její otec Martin Žeravík.

V sobotu se rozhodovalo o seniorských mistrech klubu, v kategorii nad 50 let. Mezi ženami zvítězila Libuše Jamborová s počtem 96 ran před Hanou Mutlovou 108 ran a třetí skončila Jana Navrátilová.  Hana Mutlová byla nejlepší také v kategorii Super seniorka, nad 65 let. Mezi muži zvítězil Aleš Friedrich s počtem 83 ran, před druhým Markem Grygarem 86 ran a třetí místo obsadil Roman Martynek 88 ran. Druhý den také většina seniorů bojovala o mistrovské tituly. Dařilo se jim proniknout na medailové pozice. Mezi ženami dominovalo mládí. Z vítězství se radovala třináctiletá Patricie Žeravíková, která zahrála celkem 177 ran. Druhá se umístila Kamila Grygarová s počtem 207 ran a třetí místo obsadila seniorka Jana Navrátilová 221 ran. Po vyrovnaném výkonu v obou kolech zvítězil Martin Žeravík s počtem 161 ran. Druhý skončil seniorský mistr klubu Aleš Friedrich 169 ran a třetí se umístil další senior Marek Grygar 170 ran. Medailistům v jednotlivých kategoriích byly předány poháry a slevové poukazy. Vítězům hlavní soutěže i putovní poháry. Naši mistři klubu budou hrát na turnaji Mistrů a Mistryň klubů České republiky ve dnech 8. a 9.10.2022 v Golf Resortu Konopiště. Přejeme našim mistrům klubu úspěšnou reprezentaci na tomto vrcholném celostátním golfovém klání.