Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Novinky
Kontakt

MISTROVSTVÍ KLUBU 2020

28. 09. 2020
Víkendovému dvoukolovému mistrovství klubu na rány nepřálo počasí.. Sobotní kolo se hrálo za vytrvalého deště, větru a mlhy. Obtížné podmínky zpozdily start, přesto o mistra klubu hrálo 19 hráčů. Sobotní kolo rozhodlo o seniorském mistru klubu. Zvítězil Roman Martynek s počtem 91 ran, před druhým Liborem Gajdošem 98 ran a třetí byl Rostislav Žůrek 99 ran. Druhý den bylo chladno a větrno, ale bez deště. Část seniorů v neděli nehrála a o titul bojovalo 13 statečných. Po vyrovnaném výkonu v obou kolech zvítězil nejmladší účastník Matouš Sedlář s počtem 180 ran. O ránu více 181 měl Marek Sedlář a třetí se umístil seniorský mistr klubu Roman Martynek 185 ran. Počasí odradilo mnoho hráčů startovat, zejména ženy a mládež. Čest žen zastupovala v seniorské kategorii jen Hana Mutlová. Medailistům v jednotlivých kategoriích byly předány poháry, poukazy a ceny. Vítěz hlavní soutěže získal také putovní pohár. Uznání všech hráčů si zasloužil Matouš Sedlář nejen za výkon, ale také za čestné dodržování pravidel v duchu hry. Sám rozhodčího požádal o opravu chyby zapisovatele, kdy v prvním kole si připočetl dvě rány na jedné z jamek. Toto čestné jednání je příkladem pro ostatní. Obdržel zvláštní cenu za fair play. Náš mistr klubu bude hrát na turnaji Mistrů a Mistryň klubů České republiky ve dnech 10. a 11.10.2020 v Golf Resortu Konopiště. Přejeme úspěšnou reprezentaci na tomto vrcholném celostátním golfovém klání.