facebook instagram
menu

Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

golf, golfové hřiště, golf Radíkov, Radíkov, golfový klub

Online kamera
Lokace
Ceník
Plán hřiště
Novinky
Kontakt

První a druhé ligy mužů a žen se rozehrají o tomto víkendu

13. 05. 2023

Tento víkend 13. a 14. 5. se hrají první dvě kvalifikační kola týmových soutěží. 

Náš tým žen, který hraje druhou nejvyšší soutěž družstev v České republice, zahajuje kvalifikaci v Lázních Bohdaneč. Ve skupině Východ, ve které nastupuje náš ženský tým, hraje celkem 12 týmů. Tým mužů, hrající druhou ligu, ukáže své kvality v Čeladné. Nově se hraje druhá liga ve čtyřech regionech a náš tým nastupuje v regionu D, kde hraje celkem 24 týmů.

Obě ligy jsou rozděleny do dvou fází. V první fázi se hraje kvalifikace na rány bez vyrovnání. V druhé fázi, která je na programu 21. až 23. července, se odehraje ještě jedno kolo na rány bez vyrovnání, po kterém budou družstva rozdělena do dvou skupin podle konečného pořadí v tříkolové kvalifikaci.

Přejeme úspěšnou hru oběma našim reprezentačním týmům.