Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Kontakt

Sobotní turnaj zná vítěze

03. 07. 2022

Sobotní turnaj na 9 jamek ovládli mladí hráči.

Hrálo se ve společné kategorii na stablefordové body. Zvítězil Jakub Vitoslavský 27 stb bodů, druhý se umístil Aleš Zabloudil 24 stb. Ten také vyhrál cenu za nejdelší odpal na jamce č. 4 mezi muži. Třetí místo vybojoval Erik Trna 22 stb. Všichni medailisté jsou z domácího týmu. Mezi ženami získala cenu za nejdelší odpal Hana Mutlová. V další vložené soutěži na jamce č. 6 byl nejblíže jamky Milan Macura z GC Hostivař. Dále byla vylosována score karta. Cenu si odnesl Miroslav Riedl. Turnaj se vydařil, po nočním dešti se hrálo za příjemného počasí. Litovat mohou hráči, které odradila od účasti tropická vedra z předešlých dnů.