Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Kontakt

TRUMFY Z TURNAJE TRUMF

30. 08. 2021

6. ročník turnaje TRUMF Challenge se opět vydařil a přinesl jen samé trumfy.

Především se umoudřilo počasí a hrálo se v optimálních podmínkách. Účast byla maximální, 42 hráčů z osmi klubů hrálo v přátelské atmosféře. Nálada výborná, skvělé jídlo po celou dobu a hodnotné ceny nejen pro medailisty, ale také pro všechny účastníky. Poděkování zaslouží vedení a pracovníci firmy TRUMF International s.r.o. za skvělou přípravu, organizaci a zdárný průběh turnaje. Ve hře na rány se bojovalo do poslední jamky, mezi medailisty rozhodovala jediná rána. Zvítězil M. Šauer z GC Olomouc s počtem 73 ran. Druhé místo obsadila M. Stanovská z Beskydského GC Ropice 74 ran a třetí místo vybojoval s počtem 75 ran Z. Rybka z GC Bestgolf Praha 8. V kategorii hcp 18,5-36 hrané na stablefordové body vyhrál L. Gajdoš před M. Grygarem a L. Jamborovou všichni z domácího klubu GC Radíkov. V kategorii hcp 37-54 se radoval s vítězství P. Navrátil, před druhou H. Mutlovou, oba z GC Radíkov. Třetí místo obsadila I. Kočí bez klubové příslušnosti. Turnaj byl zpestřen vloženými soutěžemi. Nejdelší odpal na jamce č. 4 mezi ženami odehrála L. Jamborová a mezi muži M. Grygar. Nejblíže jamky č. 6 po první ráně zvítězil M. Dokoupil, který byl od jamky pouhých 159 cm. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští turnaj "TRUMF Challenge 2022", který se uskuteční 27. 8. 2022, jak potvrdil jednatel společnosti pan Radek Staněk.