Hlavní stránka golfového klubu Radíkov, kde naleznete všechny důležité informace.

Novinky
Kontakt

TURNAJ O POHÁR STAROSTY ZNÁ VÍTĚZE

23. 07. 2022

14. ročník turnaje O pohár starosty obce Radíkov zná vítěze. Na putovní pohár bude připsáno nové jméno.

Přes tropické vedro, přilákal turnaj hráče ze tří klubů. Zvítězil Marek Sedlář, před loňským vítězem Alešem Friedrichem. Třetí místo obsadil Martin Žeravík. Marek Sedlář byl také první v kategorii brutto, zahrál 74 ran. Všichni hráči jsou z domácího klubu. Ve vložených soutěžích vyhrál cenu za nejdelší odpal na jamce č. 4 mezi muži Martin Žeravík. Mezi ženami měla nejdelší odpal Emilia Kuchárová z Beskydského golfového klubu Ropice. Také na jamce č. 6 se z ceny radoval hráč z Beskydského klubu Eduard Turoň, který byl první ranou pouhých 95 cm nejblíže jamky. Ceny nejlepším předal starosta obce Radíkov pan Lubomír Foltýnek.  Turnaj se vydařil a hráči se mohou těšit na další, jubilejní ročník.